Perla kladského pomezí

 UPOZORNĚNÍ:

V období od 19. do 29. července 2018 budou rezervace ubytování a objednávky piknikových košů přijímány pouze na tel. čísle 608 763 311.

Děkujeme za pochopení.


Vážení návštěvníci,

vítejte na oficiálních webových stránkách zámku Nové Město nad MetujíVěříme, že pro vás budou přínosným a zajímavým zdrojem informací. A doufáme, že si jako potencionální cíl svého výletu vyberete právě novoměstský zámek, který je naším rodovým sídlem od roku 1908.

Hezký den vám přeje a na viděnou se s vámi těší

rodina Bartoň – Dobenín

   

INFORMACE O ZÁMECKÝCH AKTUALITÁCH NALEZNETE ZDE.

Živoucí příběh rodu Bartoňů

Pojďte a seznamte se s poutavým příběhem pracovité průmyslnické rodiny Bartoňů z Dobenína, kterým se může inspirovat každý návštěvník.

Unikátní secesní kuchyně

Zažila vzestup i pád… Vařilo se v ní menu pro prezidenta Masaryka a později byla téměř zničena… A nyní dostala novou šanci! Přijďte objevit její kouzlo a užít si její atmosféru… Je součástí interaktivního prohlídkového okruhu Od půdy po sklep… 

Architektura Dušana Jurkoviče

Když se řekne zámek v Novém Městě nad Metují, musí se zmínit i jméno architekta Dušana Jurkoviče. Na žádném jiném českém zámku jeho dílo neuvidíte... Zámek v Novém Městě nad Metují tak nabízí mnohem víc, než ostatní.

Jedinečná zámecká zahrada

Svěží zeleň, voňavé květiny, členité terasy, kamenní trpaslíci a hlavně klid pro váš odpočinek a relaxaci… Důvody, proč navštívit unikátní areál zámecké zahrady, jejíž dřevěný most byl zařazen mezi top 7 mostů v ČR

Dárkový poukaz

Nabízíme vám několik druhů dárkových poukazů (ubytování na zámku, piknik v zahradě, 2 prohlídkové okruhy). Rádi vám připravíme poukaz na míru. Pište na email: kultura@zameknm.cz.

Klíč od zámku

V hotelu si můžete pronajmout pokoj nebo dva. V Novém Městě nad Metují však získáte klíče přímo od zámku. Staňte se tedy skutečnými zámeckými pány! 

 

Podepsáním smlouvy o dílo na realizaci veřejné zakázky s názvem "Revitalizace prostoru valu a lipové aleje v areálu zámku v Novém Městě nad Metují" dne 25. ledna 2018, byl zahájen projekt č. CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_073/0005189 spolufinancovaný Evropskou unií nesoucí název "Revitalizace prostoru valu a lipové aleje v areálu zámku v Novém Městě nad Metují".

Podrobnější informace naleznete zde.
Plán projektu
 

Prohlášení o zpracování osobních údajů fyzických osob podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) číslo 2016/679 

Kontakt

Rezervace prohlídek (pokladna)
Zámek Nové Mesto nad Metují
Tel: +420 491 470 523
E-mail: pokladna@zameknm.cz

Kulturní akce, svatební obřady
Bc. Markéta Tomanová
E-mail: kultura@zameknm.cz

Správce zámku
Ondřej Daněk, DiS
E-mail: zamek@zameknm.cz

Rychlý vzkaz
Jméno:
Email:
Telefon:
Zpráva:
Kde nás najdete

Mapa